VĚČNÉ MĚSTO ŘÍM

Řím - hlavní a největší město Itálie se rozkládá na řece Tibeře (Tevere), 25 km od pobřeží Tyrhénského moře. Říká se mu "věčné město" – hlavním městem je od roku 1870. Podle pověsti založil Řím Romulus, bájný syn římského boha války Marta. Dějepisci kladou počátky města do r. 753 př.n.l. Řím byl postaven na 7 pahorcích obehnaných Aureliánovými hradbami. Najdeme zde velké množství památek z různých dějinných období: Zbytky starověkého Fora Romana (římské forum neboli náměstí), Pantheon (jediná starověká budova, která se zachovala jako celá), Koloseum (Colosseo), Andělský hrad (Castel Sant´Angelo), známé Španělské schody (Piazza di Spagna) z roku 1725, fontána di Trevi z let 1732-62. A samozřejmě zde také (již však na území Vatikánu) najdeme Chrám sv. Petra (basilica di S. Pietro). Řím není střediskem průmyslu, je však důležitým centrem vzdělávání (římská unverzita má 100 000 studentů), knihoven a muzeí a Cinetta, největší ateliéry filmového italského průmyslu, poskytuje možnost vidět slavné osobnosti světa filmu na módní Via Veneto. Nejznámějším římským fotbalovým týmem je AS Roma, se kterým je spojeno jméno útočníka Francesca Tottiho. 

SVATBA V ŘÍMĚ - CAMPIDOGLIO

 
 

Civilní obřady se slaví v Campidoglio postaveném architektem Michelangelem, vyzdobeném zlaceným nábytkem a bohatými gobelíny. TOP místo pro svatební obřady v Římě. Doporučujeme!

• civilní svatební obřad
• asistence s úředními dokumenty
• svatební koordinátor a tlumočník v den obřadu
• svědkové k obřadu
• asistence s individuálními službami
• svatební květina pro nevěstu a klopa pro ženicha
• poplatky za vydání oddacího listu
• zajištění a zaslání oddacího listu vč. apostily

Cena od 2500 EUR

 
       
 

SVATBA V ŘÍMĚ - VIGNOLA MATTEI - CARACALLA

 
 

Méně formální než Campidoglio, ale elegantní bývalý kostel Vignola Mattei, který je vnořený do římských ruin. Svatební obřady se konají od pondělí do pátku.

• civilní svatební obřad
• asistence s úředními dokumenty
• svatební koordinátor a tlumočník v den obřadu
• svědkové k obřadu
• asistence s individuálními službami
• svatební květina pro nevěstu a klopa pro ženicha
• poplatky za vydání oddacího listu
• zajištění a zaslání oddacího listu vč. apostily

Cena od 2500 EUR

 
       

 

ZÁSNUBY V ŘÍMĚ

 
 

„Žijeme jen jednou a vy budete mít možnost prožít vše a udělat to naplno!“

Chcete překvapit svou partnerku či partnera netradiční žádostí o ruku nebo pouze připomenout , jak moc pro Vás znamená ? Pokud pro Vás je důležité místo, kde vyjádříte vše , co chcete sdělit své lásce , antický Řím nebo nádherná Kalábrie je ta nejlepší volba . Žijeme tady, takže jsme schopny Vám zajistit vše podle Vašich požadavků.

Jsme tady pro Vás! Zajistíme Vám netradiční a nezapomenutelné dny ve Vašem životě. Pokud jste vždy chtěli slavit v určitém prostředí, které evokuje místo nebo Vaše nastavení, nebojte se odvázat. Žijeme jen jednou a vy můžete to udělat naplno!

Svěřte nám své touhy a zjistíte, že nic není nemožné.

Budeme vašimi „spoluviníky“ v péči o každý detail, aby Vaše událost byla nejhezčím dárkem, který svému partnerovi můžete dát. Čekáme na Vás v Itálii !

 
       

 

SVATBA V KALÁBRII

 
 

Překrásná a panensky nedotčená příroda, široké pláže s jemným pískem nebo romantické zátoky s křišťálově průzračnou vodou a relax ve stínu borovic – to je Kalábrie!

Při procházkách na vrcholcích Apenin, které jsou vyzdobeny typickými místními městečky, vás mezi zelenými sady pomerančovníků, citrónovníků, vinicemi a olivovými háji uchvátí místní atmosféra. Vítejte v nejjižnější části Apeninského poloostrova a nechejte se okouzlit pohledem na dokonalé přírodní scenérie s krásnými vyhlídkami a nejčistším mořem z celé Evropy! Vychutnejte si místní špičkovou gastronomii, ochutnejte vynikající vína a užijte si nezapomenutelnou svatbu, svatební cestu nebo dovolenou pro snoubence přímo ve „špičce italské boty“.

Svatbu na klíč Vám zajistíme s maximální profesionalitou a dle Vašich přání. Nabízíme luxusní hotel s klimatizací a vynikajícím servisem služeb. Součástí pobytu jsou výlety na Sicílii, sopku Stromboli, a návštěva nádherného romantického městečka Scilla nebo města Reggio di Calabria. Kontaktujte nás!

 
       

 

SYMBOLICKÁ SVATBA

 
 

„Láska nemá žádné překážky. Dvě těla v jedné duši.“

Oslava lásky a radosti je pro nás více než jen práce. Rádi vyhovíme Vašim speciálním požadavkům, popřípadě poradíme a vytvoříme na míru pro Vás krásný a důstojný obřad . „Láska je nepřítomnost překážek, je spojení dvou těl v jedné duši. Štěstí dvou lidí je nezávislé na absolutní cestě patřící do stejného pohlaví.“

Podle našeho názoru, ve skutečnosti, by oslava vaší lásky měla být v souladu s přáním každého, svobodně, bez úsudku druhých. Naše představa je, že právo na vaše štěstí přesahuje chlad právního ustanovení v současné době v platnosti v Itálii.

Jsme velmi rádi, že Vám můžeme nabídnout naši profesionalitu a maximální účast při organizování svědectví Vašeho obřadu.

 
       

 

DOVOLENÁ V KALÁBRII

 
 

Překrásná a panensky nedotčená příroda, široké pláže s jemným pískem nebo romantické zátoky s křišťálově průzračnou vodou a relax ve stínu borovic – to je Kalábrie! Při procházkách na vrcholcích Apenin, které jsou vyzdobeny typickými místními městečky, vás mezi zelenými sady pomerančovníků, citrónovníků, vinicemi a olivovými háji uchvátí místní atmosféra. Vítejte v nejjižnější části Apeninského poloostrova a nechejte se okouzlit pohledem na dokonalé přírodní scenérie s krásnými vyhlídkami a nejčistším mořem z celé Evropy! Vychutnejte si místní špičkovou gastronomii, ochutnejte vynikající vína a užijte si nezapomenutelnou dovolenou s průvodcem přímo ve „špičce italské boty“.

7-denní pobyt s odletem z Prahy do Lamezia zarnuje:

• letenku a transfer z letiště na letiště
• ubytování ve 4 hvězdičkovém hotelu s klimatizací s terasou s výhledem na Sicílii
• polopenzi - snídaně formou bufetu a bohatou večeři (vícechodové menu, rybí speciality, kuchyně jižní Itálie)
• kyvadlovovou dopravu na pláž a plážový servis
• výlet s návštěvou rybářského městečka Scilla s možností obědu v romantických pobřežních restauracích
• fakultativní výlet lodí na Sicílii, sopku Stromboli, Liparské ostrovy a Isole Eolie
• služby stálého osobního průvodce a pobytového česky mluvícího delegáta

Cena 25000 Kč na osobu

 
       

 

OSOBNÍ PRŮVODCE ŘÍMEM

 
 

Rozhodli jste se , že navštívíte nádherný antický Řím a nejste příznivci „účastníků zájezdu“?

Rádi byste obdarovali své blízké zájezdem do Říma s osobním průvodcem, který vyzvedne klienta na letišti a zajistí vše pro jeho spokojenost? Nabízíme Vám službu osobního průvodce Římem.

Tato služba je určena pro klienty všech věkových skupin, kteří jsou např. single nebo neovládají jazyk, nechtějí kontaktovat CK a chtějí vidět Řím očima průvodce, který tady žije a ovládá český i italský jazyk, zná bezpečně Řím a doporučí ubytování, stravu, zajistí letenky a program na celý pobyt v Římě.